KRS 0000 532 898

Podopieczni naszej fundacji dzięki naszej działalności i pomocy finansowej naszych darczyńców biorą udział w wielu zajęciach pozaszkolnych gdzie rozwijają swoje umiejętności i zdolności. Wychowankowie Pieczy Zastępczej:

Trenują szermierkę
Trenują aikido
Tańczą w zespole „Knefliki”
Uczestniczą w zajęcach z rysunku i malarstwa
Tańczą w zespole tańca nowoczesnego
Ucza się grać na instrumentach muzycznych

Prosimy wesprzyj nasze działania swoimi darowiznami za które już teraz dziękujemy !!!

Strona internetowa może udostępniać płatności elektroniczne. Dostępne formy płatności to:
a. Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
b. Płatności online
c. Płatności mobilne BLIK

2

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez wpłacającego kartą płatniczą przyjmujący wpłatę dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Wpłacającego.

Nasze dzieła

Aktualności:

W sierpniu

2 Z ramienia naszej fundacji na „Obóz Bosko” wyjechało dwoje dzieci z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej Bezpieczny Dom w Bytomiu

>

2 Przygotowaliśmy wyprawkę dla dwójki pierwszoklasistów w Domu Dziecka nr 1 w Bytomiu

W lipcu

2 2 Doposażyliśmy Dom Dziecka nr 1 w Bytomiu w 200 zeszytów i Placówkę Opiekuńczo Wychowawczą „Bezpieczny Dom” w Bytomiu w 300 zeszytów na nowy rok szkolny 2017/2018. Dziękujemy III Kręgowi Oazy Rodzin w Tychach za ofiarowanie naszej Fundacji Frater, 500 zeszytów 80 kartkowych.

2 Doposażyliśmy Placówkę Opiekuńczo Wychowawczą „Bezpieczny Dom” w Bytomiu w 12 par spodni jeansowych

W czerwcu

2 Stypendia za dobre wyniki w nauce: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Bezpieczny Dom" w Bytomiu - jednorazowe stypendium otrzymało dziewięcioro wychowanków

2

Nagrody za dobre wyniki w nauce: Szkoła Podstawowa nr 11 w Tychach pięcioro uczniów z pieczy zastępczej, otrzymało karty podarunkowe Kaufland za dobre wyniki w nauce

W maju

Zgłosiliśmy dwoje wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej Bezpieczny Dom w Bytomiu na wyjazd wakacyjny

2 Doposażyliśmy wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej Bezpieczny Dom w Bytomiu w 80 par skarpet i bieliznę.

W kwietniu

2 2 Doposażyliśmy wychowanków z pieczy zastępczej w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej Bezpieczny Dom w Bytomiu w 439 zeszytów. Uczniów z pieczy zastępczej w Zespole Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach w zeszyty i przybory szkolne 2

W marcu

2 Dzięki darczyńcom naszej Fundacji wychowanka Placówki Pieczy Zastępczej "Kwadrat" w Tychach otrzymała nowy flet poprzeczny i lekcje nauki gry na tym instrumencie.

W lutym

2 Nowe koszulki dla Drużyny piłkarskiej chłopców młodszych z Placówki Wychowawczo Opiekuńczej „Bezpieczny Dom” w Bytomiu

2

Tłusty czwartek, było sporo pączków

W styczniu

2 2 W Miejskiej Galerii Sztuki „Obok” odbyły się zajęcia z grafiki warsztatowej, w której wzieli udział podopieczni z Placówki Pieczy Zastępczej „Kwadrat”. Dzieci opracowały matryce i wydruki robocze. W czwartek 19 stycznia, młodzi artyści wykonali druki odbitek na prasie graficznej

2
Podopieczna Placówki Pieczy Zastępczej "Kwadrat" otrzymała nową sztalugę i 20 lekcji rysunku i malarstwa.

W grudniu

2

Chłopiec trenujący szermierkę z Domu Dziecka „Kwadrat” w Tychach znalazł pod choinką szablę, rękawicę i bluzę szermierską.

2 Chłopcy trenujący piłkę nożną w Domu Dziecka w Miechowicach znaleźli pod choinką nowe korki.

2

W tym roku św. Mikołaj sprezentował drużynie chłopców do lat 12 z Domu Dziecka „Bezpieczny Dom” w Bytomiu nowe korki.

2 06 grudnia św. Mikołaj przybył do dzieci z Pieczy Zastępczej „Kwadrat” i wręczył prezenty

W listopadzie

2

Fundacja zakupiła kimona dla dwóch chłopców, którzy trenują Aikido z Pieczy Zastępczej „Kwadrat”

2

Udało nam się doposażyć wychowanków Domu Dziecka w Bytomiu w obuwie zimowe. Osoby które chciałyby wesprzeć to dzieło finansowo lub przekazać naszej fundacji nowe obuwie zimowe dla dzieci prosimy o kontakt.

2 Zakupiliśmy i przekazaliśmy placówce Bezpieczny Dom w Bytomiu farby do malowania na szkle, kolorowe bloki techniczne A3, kleje dla małych artystów i piłki dla młodych sportowców.

2 Przeprowadziliśmy dalsze badania kontrolne i leczenie stomatologicznego dzieci młodszych w wieku od 6 do 12 lat z Placówki Pieczy Zastępczej KWADRAT

W październiku

2 2

Przekazaliśmy 30 par spodni jeansowych chłopięcych i dziewczęcych oraz zakupiliśmy 3 pary obuwia zimowego dla wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej Bezpieczny Dom w Bytomiu.

2 Przeprowadziliśmy badania kontrolne i leczenie stomatologicznego dzieci młodszych w wieku od 6 do 12 lat z Placówki Pieczy Zastępczej KWADRAT